Armalı Cüzdan


Armalı Cüzdan


Kişiler için en işlevsel aksesuarlardan birisi de cüzdan çeşitleridir. Para, kimlik, çeşitli kredi ve banka kartları gibi kişisel eşyaların taşınmasında ve muhafaza edilmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Deriden tasarlanan ve en iyi kalite standartlarında olan bu cüzdan modelleri hemen her kullanıcıya geniş ölçüde hitap ediyor. Modern ve dayanıklı şekillerde üretiliyor olması bu ürünlerin uzun yıllar kullanılmasında oldukça önemlidir. Deri cüzdan modelleri özellikle kamuda çalışanlar için oldukça pratik kullanılacak şekilde üretiliyor. Kolayca arka cebe sığacak boyutları, derisinin sürtünmelere karşı dayanıklı olması ve birçok kartın konulabildiği alanlarda üretilmeleri pratik bir kullanım ortaya çıkarıyor.
Deri Cüzdan

Deri cüzdan çeşitleri tasarlanırken estetik görünüm de öne çıkan detaylar arasındadır. Farklı renklerde üretildikleri için kişilerin zevkine de en iyi şekilde hitap eder. İç kısımlarında bulunan cep detayları, çeşitli kişisel eşyaları taşımaya olanak tanır. Bazı modellerde bozuk para kısmının bulunması da önemli avantajlardan biridir. Spor ve klasik tüm kıyafetlerle rahatça kombin haline getirilebilecek olan bu cüzdanlar iş yaşamında da standart olarak kullanılabilecek aksesuarlar arasında yer alır. Farklı amaçlara hizmet edecek çok fazla cüzdan modelinin olması da kişilerin seçim yaparken daha rahat karar verebilmesine imkân tanıyor. Özel üretimler sonucunda ortaya çıkarılan bu aksesuarlar modern tasarımları ile göz dolduruyor. Kullanıcı gereksinimlerini her bakımdan desteklemesi de ürünlerin avantajlarından biridir.

Erkek veya kadın fark etmeksizin herkesin gündelik hayatında kullanımına önem verdiği deri cüzdanlar işlevselliği en yüksek ürünlerdir. Bu ürünlerin işçilik kalitesi ne kadar yüksek olursa o kadar uzun süre kullanılabilir ve sizleri sürekli ortaya çıkan ek bir cüzdan masrafından da kurtarır. Kullanım rahatlığı, renklerinin her kıyafet ile kombin yapılabilmesi, birçok eşyayı rahat şekilde taşımanıza yardımcı olması bu ürünlerin en büyük avantajlarından biridir. Hafif malzemelerden üretilmesi özellikle arka cepte cüzdan taşıyanlar için büyük bir rahatlıktır.

Cüzdanların her bir bölümü büyük bir titizlikle tasarlanır ve içerisinde bulunan kart, kimlik ve paraların dökülmemesi için gerekli tüm detaylar düşünülür. Profesyoneller tarafından üretilen bu deri cüzdanlar her kullanıcı için ideal tasarımlar arasındadır. Estetik duruşu ve farklı ebatları sayesinde erkeklerin severek kullanacağı modellerdir. Kullanım sırasında arka cep kısmında hareketleri engellemeyecek bir tasarıma sahip olmaları da kullanım sırasında önemli bir rahatlıktır. İş ve özel yaşamınızda kullanabileceğiniz bu şık özel tasarım cüzdanlar, işlevsel özellikleri ile önemli bir yardımcı oluyor.


Tüm deri cüzdan modellerimizi BURADAN görebilirsiniz ;)


Armalı Cüzdan​​​​​​​ Modellerimiz ;

Genel olarak polis armalı, egm armalı ve jandarma armalı olarak 3 şekilde cüzdan armalarımız mevcuttur. Bu armaları kullanıcılar için özel olarak üretilen cüzdan ve kartlıklarımıza yapıştırmaktayız. Aşağıda Modellerimizin kısa birer tanıtımı mevcuttur. Beğendiğiniz modele uygun linkleri tıklayarak fiyatları görebilirsiniz. 

- Polis Armalı Cüzdan

Polis Arması metaldir. Özel olarak deri cüzdan boyutlarında üretilen ve rahatsızlık vermeyen polis armalı cüzdan'ımız oldukça ince tasarlanmıştır. İç kısmı çok bölmeli şekilde ayarlanmış olup dilediğiniz şekilde kartlık kullanım imkanı sunmuştur.  Polis armalı cüzdan seçeneğini siparişinizi oluştururken mutlaka işaretlemeniz gerekmektedir. Ayrıca bu tür armalı ürünlerimiz egm veya bağlı bir birim adresine gönderilmektedir. Aksi durumlarda polis kimliğinizin resmini göndermeniz ve alıcı ismi ile eşleşmesi gerekmektedir.


- Egm Rozetli Cüzdan 

Emniyet mensuplarına özel olarak tasarlanan polis ve egm rozetli deri cüzdan armalı modeller son derece işlevsel özellikleri ile öne çıkar. İç kısmında bulunan arması sayesinde kişilerin mesleki pozisyonu yansıtmalarında önemli bir işleve sahiptir. Bu ürünlerin malzeme kalitesi son derece yüksektir. Arka cepte, ceketlerin iç cebinde ya da çanta taşınmaya uygun tasarımlardır. Siyah renkte tasarlanan bu cüzdan tasarımı hem para hem de kart taşımak için çok idealdir.Polis armalı ve egm armalı olmak üzere iki seçenekten birini seçip sipariş verebilirsiniz.

İç kısmında 10 farklı kart hanesi olması birçok kartı aynı anda yanınızda bulundurmanıza destek verir. Bununla birlikte kâğıt para için özel bir bölmesi de cüzdanın önemli özelliklerindendir. Cüzdanın sol kısmı boş olarak tasarlanmıştır. Bu da kişiler meslek pozisyonlarına göre arma yapıştırmalarına olanak tanır. Hazır armalı olarak gönderilen modellerde istenildiğinde armalar değiştirilebilir özelliktedir. Fiyat ve Sipariş İçin Tıklayınız...

Boy olarak 11 cm ve en olarak ise 8.5 cm olarak tasarlanan bu ürünlerde istenilen arma türünü seçerek sipariş verebilme şansı vardır. Çok fonksiyonlu olarak tasarlanan armalı deri cüzdanlar işlevselliği en yüksek olan ürünlerden biridir. Kullanıcı beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede tasarımlardır. Deri kalitesi son derece yüksektir. Bu ürünü satın alırken adres ve kimlik bilgisi açısından çeşitli uyarıları da dikkate almak son derece önemlidir.


Mekanizmalı Kartlık


Mekanik (Mekanizmalı) Kartlı Cüzdan Metal Polis Armalı

  Zirve Silah tarafından üretilen ve en iyi standartlara sahip olan ürünlerden bir diğeri de mekanik kartlı cüzdan metalik polis armalı aksesuarlardır. Birinci sınıf malzeme kalitesi ile üretilen bu cüzdan modeli hem kartlık hem de cüzdan olarak kullanılabilir. Özel bir mekanizmaya sahip olan ürün çok fonksiyonlu bir tasarımdır. Bununla birlikte sağlam bir derisinin olması emniyet mensuplarının uzun yıllar bu tasarımı kullanabilmesine imkân yaratır.

  Emniyet mensuplarına özel olarak üretilen bu özel tasarım, üç farklı ana bölmeden oluşuyor. Ürünün arka kısmında çeşitli kartları taşıyabileceğiniz bölmeler bulunuyor. Bu kartlara ulaşabilmek için alt kısmında ki mekanizmadan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte kart dışında para taşımak için de çok ideal tasarımlardır. Hakiki kuzu derisinden imal edilmiş olması ürünün önemli farklarından biridir. Yüksek kalite standartlarında üretilen bu cüzdan modeli esnek ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Kolay kolay deforme olmaz. Aynı zamanda ön kısımda büyük boy polis arması da bulunur. Sipariş ve Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız...
   
   


  Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.


  Güvenli Ödeme


  Bu Site AnkaraNetwork
  Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.

  Ankara Evden Eve Nakliyat