Akar Polimer Silah Kılıfları

%15 İndirim
Akar Siyah Alçak Taşıma Kılıfı

Akar Siyah Alçak Taşıma Kılıfı

85,00 TL 
 100,00 TL
Kazancınız
12,71 TL
%-1600 İndirim
Akar Kum Rengi Alçak Taşıma Kılıfı

Akar Kum Rengi Alçak Taşıma Kılıfı

85,00 TL 
 5,00 TL
Kazancınız
-67,80 TL
%15 İndirim
Akar Siyah Canik SF9  Silah Kılıfı

Akar Siyah Canik SF9 Silah Kılıfı

55,00 TL 
 65,00 TL
Kazancınız
8,47 TL
%15 İndirim
Akar Kum Rengi Canik SF9  Silah Kı

Akar Kum Rengi Canik SF9 Silah Kı

55,00 TL 
 65,00 TL
Kazancınız
8,47 TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


SİLAH KILIFLARI

Silah Kılıfları arasında ; AKAR, marka olarak, silah kılıflarının model ve çeşitleri imalatında en güvenilir ve önemli markalardan birisidir. Bu firmanın, silah kılıf çeşitleri yanında, asker ve polis malzemeleri de üretmesi ile çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Akar polimer silah kılıfları çeşitlerine girmeden önce “Polimer ne demektir?” kelime anlamını açıklamakta fayda vardır.

Polimer; birçok anlamına gelen, birçok tekrar eden birimi oluşturan uzun zincirli moleküllerin kimyasal reaksiyonları sonucu oluşturularak imal edilen malzemelerdir. Yaşadığımız hayatta neredeyse her alanda polimerler malzemelerden üretilen ürünler kullanırız. Doğa’da her yerde, diş sağlığı alanında, kozmetik alanda, saç bakım ürünlerinde, ayakkabı imalatında v.s. birçok alanda polimer ürünler hayatımıza girmiştir. Bu alanlardan birisi de silah kılıf çeşitleri ile asker ve polis malzemeleri imalatında kullanılmaktadır.

 

SİLAH KILIF ÇEŞİTLERİ

Akar polimer silah kılıfları, marka değerinde bir ürün olup, polimer tabanca kılıfı çeşitleri üretimde piyasada son derece önemli bir yere sahiptirler. Şimdi Silah Kılıf Çeşitlerini inceleyelim;

 

Silah Kılıf Çeşitleri;

Akar polimer silah kılıfları, ergonomik olarak tasarlanmış olup son derece sağlamdır. Özgün ve yerli tasarımı ile silahınızı güvenli ve konforlu taşımanızı sağlarken, gerektiği anlarda kullanıcının kolayca silahına ulaşmasını sağlar.

Akar polimer silah kılıfı çeşitlerinden birisi olan Akar polimer akrep kılıfı, birçok değişik silahların (sarsılmaz, canik, glock, sig sauer, gibi) birebir kalıplarına göre üretilmekte, sağlam ve ergonomik yapısı sayesinde kullanıcının silahını konforlu bir şekilde taşıma imkanını sunmaktadır. Özel tasarımı ve mevcut klipsleri sayesinde kılıfın vücuda tam oturmasını sağlayarak, silahın vücutta sallanmasını engeller. Kılıfın kilit mekanizması özel tasarlanmış yay sistemi sayesinde ideal sıkılıkta silahın belinizde güvenli kalmasını sağlar. Akar kilitli silah kılıfın kendi özelliği sayesinde, dışarıda silahı almak isteyen diğer şahıslara karşı kilit mandalı ters kalacağından silahı alması mümkün olmayacak ve güvenli bir silah taşıma imkanı sunacaktır. Ayrıca bu kılıf çeşidi, kullanıcının isteğine göre silah ve kılıfının istenilen açısal duruşa getirilmesini sağlayarak, sabitler ve güvenli bir silah kullanma imkanı oluşturur. Bel aparatındaki standart paslanmaz yıldız vida gerektiğinde gevşetilebilme özelliği sayesinde silahın kılıfını 360 derece döndürebilirsiniz. Su geçirmez özelliği sayesinde kullanıcının silahını korur. Vücutta silahını kılıfıyla taşıma esnasında ter ve nem yapmaz. Özel tasarlanan tetik korkuluğu kilidi ile kılıfınızı birden fazla silah ile birlikte kullanabilme imkanı sunmaktadır. Silah kılıfı üzerindeki metal malzemeler, hiçbir şekilde paslanmazlar. Zaman içerisinde üzerinde oluşabilecek kirler, VD40 çok amaçlı temizleyiciler sayesinde giderilebilir.

Akar polimer silah kılıf çeşitleri arasında, polimer serisi raylı sistem kilitli kılıflar, polis teşkilatının en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Akar polimer silah kılıfı denilince akla sadece silah kılıfı gelmesin. Silah kılıfları yanında silaha ait akar polimer çiftli şarjör kılıfları da aynı özelliklerde imal edilmektedir.

Tüm Akar polimer silah kılıfları teknolojinin en ileri seviyesinde üretilmektedir. Bu nedenle piyasada güvenilir bir marka olarak yerini almıştır.


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.