İç Kılıf Çeşitleri

%29 İndirim
Dalgıç Kumaş İç Dış Maşalı Silah K

Dalgıç Kumaş İç Dış Maşalı Silah K

50,00 TL 
 70,00 TL
Kazancınız
20,00 TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)


SİLAH KILIFLARI

İç kılıf çeşitleri, ergonomik yapıları itibarı ile bel içerisinde rahatlıkla taşınabilir, son derece hafif olup, su geçirmez özellikleri ile kullanıcının taşıdığı silaha zarar vermez.

Piyasada mevcut iç kılıf çeşitlerinden bazıları: Maşalı, kapaklı iç deri kılıfı, Dalgıç, kapaklı iç deri kılıf, deri iç-dış silah kılıfı, astarlı impertex tabanca iç kılıfı, deri iç kılıfı, deri mandallı iç kılıf, korse silah kılıfı, yarım iç-dış impertex kılıf, unicorn polimer iç kılıf, fileli iç silah kılıf, bel palaska iç kılıf, kydex iç kılıf v.s

Silah Kılıfları , tabancaların vazgeçilmez en önemli malzemelerin başında gelir. Piyasada o kadar çok tabanca çeşidi vardır ki, paralel olarak bu çeşitlerin bire bir kalıplarına göre bir o kadar da tabanca kılıfları imal edilmektedir. Silah kılıfları imal edilirken, tabanca çeşidine uygun olacak şekilde, su geçirmeyen, silaha zarar vermeyen, hafif, dayanıklı, uzun ömürlü olacak şekilde ileri teknolojik sistemlerle imal edilen kumaş ve malzemelerle üretilirler.

Silah iç taşıma kılıflarını, asker veya polis teşkilatı yanında özel güvenlik mensupları ve ayrıca sivil vatandaşlarda kullanabilir. Silah kullanıcısı, silahının özellik ve modeline göre renk tercihi de yaparak kaliteli bir sivil tabanca kılıfı temin edebilir.

 

Silah Kılıf Fiyatları

Özel yapım silah kılıfları, piyasada çok ender bulunan silaha ait özel imal edilen kılıflardır. Bunun için özel silaha ait kalıp temin edilir ve bu kalıp doğrultusunda bire bir özel yapım silah kılıfı imal edilebilir. Buna bağlı olarak tabanca kılıf fiyatlarında belirli oranlarda artış görünebilir. İmpertek ve deri silah kılıf fiyatları arasında fiyat çeşitliliği olduğu gibi tek bir ürün içinde de silah kılıf fiyatlarında silah modeline göre değişkenlik görülebilir.

İç kılıf çeşitlerinden impertex iç kılıf özellikleri olarak; impertex kumaştan imal edilen bu kılıflar, orta büyüklükteki her tabanca için uygun olup, tasarımları silahın vücutta ten ile temasını önleyecek şekilde ve silahın kabze kısmına kadar uzanmaktadır. İç kılıf olarak kemere sabitlenebilen klipsi bir yapıya sahiptir. Ayrıca kılıfın arka bölümündeki dış kolonu sayesinde çok amaçlı kullanım imkanı sunarken, dış kılıf olarak kemer veya palaska üzerinde kullanılmasını sağlar. Bu kılıf çeşidi sağ el olarak kullanıma uygundur.

Yine iç kılıf çeşitleri olarak kydex iç kılıfları, ergonomik bir yapıya sahip olup, kullanıcının silah taşıma imkanını son derece konforlu olmasını sağlar. Kydex iç kılıflarını genel olarak asker veya polis teşkilatı gibi profesyonel kişiler tercih etmektedir. Koşarken veya ani hareketlerde bulunmak zorunda olduğunuz zamanlarda, silahın yere düşmesini engelleyen ve güvenli taşımayı sağlayan özel bir sistemi vardır. Deri kılıflar ter veya nem yapabilirken, kydex iç kılıflarının malzeme özelliklerinden dolayı ter ve nem yapmaz.

İç kılıf çeşitlerinden hangisini seçerseniz seçin, öncelikle silahınız modeline uygun olsun, sonrasında kullanım amaçlarınız doğrultusunda kumaş veya deri özelliklerini inceleyin, kesinlikle malzeme kalitesi düşük silah kılıfı tercih etmeyin. Aksi halde silahınızda deformeler olabilir, taşıma esnasında kullanıcıya bedensel sorunlar yaratabilir.


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.

Ankara Evden Eve Nakliyat