Deri Cüzdanları

%13 İndirim
Deri Cüzdan Jandarma Armalı

Deri Cüzdan Jandarma Armalı

64,99 TL 
 75,00 TL
Kazancınız
8,48 TL
%5 İndirim
Deri Cüzdan Plastik Polis Armalı

Deri Cüzdan Plastik Polis Armalı

71,00 TL 
 75,00 TL
Kazancınız
3,39 TL
%5 İndirim
Deri Cüzdan Armalı

Deri Cüzdan Armalı

71,01 TL 
 75,00 TL
Kazancınız
3,38 TL
%8 İndirim
Deri Bölmeli Kartlıklı Cüzdan

Deri Bölmeli Kartlıklı Cüzdan

60,09 TL 
 65,00 TL
Kazancınız
4,16 TL
%18 İndirim
Kuzu Derisi Kartlık Lacivert

Kuzu Derisi Kartlık Lacivert

44,90 TL 
 55,00 TL
Kazancınız
9,35 TL
%22 İndirim
Mekanik Kartlı Cüzdan Metalik Poli

Mekanik Kartlı Cüzdan Metalik Poli

69,99 TL 
 90,00 TL
Kazancınız
16,96 TL
%8 İndirim
Yeni Model Deri Kartlık

Yeni Model Deri Kartlık

60,09 TL 
 65,00 TL
Kazancınız
4,16 TL
%23 İndirim
Kuzu Derisi Kartlıklı Cüzdan

Kuzu Derisi Kartlıklı Cüzdan

49,99 TL 
 65,00 TL
Kazancınız
13,90 TL
%18 İndirim
Kuzu Derisi Kartlık

Kuzu Derisi Kartlık

44,90 TL 
 55,00 TL
Kazancınız
9,35 TL
%13 İndirim
Kuzu Derisi İnce Kartlık

Kuzu Derisi İnce Kartlık

43,59 TL 
 50,00 TL
Kazancınız
5,43 TL
%19 İndirim
Mekanik Kartlı Cüzdan Polis Armalı

Mekanik Kartlı Cüzdan Polis Armalı

65,00 TL 
 80,00 TL
Kazancınız
12,71 TL
%20 İndirim
Mekanik Kartlı Cüzdan Armasız

Mekanik Kartlı Cüzdan Armasız

59,99 TL 
 75,00 TL
Kazancınız
12,72 TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)


1. NEDEN DERİ CÜZDANLARI TERCİH EDERİZ?

Dericilik, dünyanın en eski mesleklerinin başında gelir. Çok eski dönemlerde küçük aile işletmelerinde, bilinen geleneksel yöntemlerle deriler işlenirken, günümüz teknolojisinde son derece modern sanayii endüstrisi olarak deriler işlenmektedir. Teknolojinin bu şekilde ilerlemesiyle birlikte deri giyim, deri çanta, deri ayakkabı, deriden imal edilmiş ev dekorları v.s. de paralel olarak büyük bir gelişim göstermiştir.

Deri tabaklama işlemi, ham deriyi işleme yöntemidir. Ham deriyi işlemek için birçok farklı tabaklama yöntemleri kullanılabilir. Bu yöntemler kullanılırken deri; fiziksel ve kimyasal işlemlere tabi tutularak, deri endüstriyel bir ürün olarak kullanılabilecek hale getirilir. Bu işlemler sonucunda deri hammaddesi, istediğimiz şekle ve sonrasında istediğimiz modellere dönüştürülerek giyimden, ev veya çeşitli aksesuarlara, dekor ürünlerine, farklı eşyalara dönüştürülebilmektedir.

Gerçek %100 bir deride, kendine has doğal özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden dolayı gerçek bir deri ile suni bir deri arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır.

Gerçek %100 kuzu derisi veya %100 Dana derisi; her noktası ayrı bir desene ve yüzeye sahiptir (suni derinin her yerinde doku aynıdır), gerçek deri üstünde zarımsı bir tabaka vardır, deriyi katladığınızda bu tabaka görülebilir, suni deri plastik gibi kokabilir, ancak gerçek bir deride böyle bir koku hissedemezsiniz, gerçek bir deri ateşe tutulduğunda hemen yanmaz, ancak suni deri hemen yanar, gerçek bir deri çabuk kopmaz, yırtılmaz, çok dayanıklı ve yumuşaktır, uzun ömürlüdür, kolay deforme olmaz, nem emme özelliği olduğu için koku yapmaz, kanserojen madde içermez, üretimleri birçok işlemlerden geçtiği için değerli ve pahalıdır.

Orjinal deriler doğal olduğu için, insan bedeni ve sağlığı açısından sayısız faydalara sahiptirler. Gerçek deriler, doğal olduğu için çevrecidir, suni deriler gibi çevreye zarar vermez. Gerçek %100 deriler esnek, lüks, şık ve asaletli bir görüntü sunduğu için hayatımızın birçok alanında yer almış ve almaya da devam etmektedir.

Piyasada birçok %100 Deri ürün çeşitleri sayılabilir. Bunlardan bazıları;

Kuzu derisi, Dana derisi, Ceylan derisi, Bufalo derisi, Keçi derisi, Koyun derisi, Oğlak derisi, Timsah derisi, Yılan derisi, Manda derisi v.s

Bu deri çeşitlerinden gerçek %100 Dana derisi ve Gerçek %100 kuzu derisi; birçok özelliğinden dolayı tercih edilen ürünlerdir. Bunun en önemli özelliklerinden birisi; sağlam yapısı ile diğer deri çeşitlerinden daha güçlü ve uzun ömürlü olmasıdır. Özel yapım ürünlerde harika sonuçlar veren bir deridir. Örneğin; Cüzdan, Çanta v.s

DERİ KARTLIKLAR

1. GERÇEK %100 KUZU DERİ VEYA DANA DERİDEN YAPILAN CÜZDAN VEYA KARTLIK ÇEŞİTLERİ VE KULLANIMI:

Her mevsim özellikle de erkeklerin en değerli parçası olan deri cüzdanlar ve deri kartlıklar; cepte taşınma kolaylığı, zarif ve şık görünüşü ile büyük beğeni alırken, büyük ve büyülü bir etki yaratmaktadır.

Deri cüzdan veya Deri Kartlıkların etkisi hiçbir zaman küçümsenemez. Çünkü bir deri cüzdan veya deri kartlık, sizin hayallerinizin ötesinde giyiminize, duruşunuza ve hatta yürüyüşünüze bile çok büyük bir etki yaratarak, sizin baştan aşağı değişmenizi sağlayabilir.

Gerçek deri cüzdan veya kartlık, sizin sitilinizi canlandırabilir, size çok geniş alanda giyiminize ilham kaynağı olabilir.

Doğru bir deri cüzdan veya kartlık seçmek için bazı detaylar gerekir. Bunlardan bazıları; Gerçek %100 kuzu deri veya Gerçek %100 dana deri olan bir cüzdan veya kartlık, Mevsimsel özellikler (Kışın ceket veya mont kıyafetimizin iç cebinde taşıyabiliyorken, sıcak yaz aylarında taşıyabilecek tek alanımız pantolon cebi veya el çantası olduğunda ihtiyaç tarzımız değişecektir), Deri Cüzdanın veya kartlığın boyutu, şekli, özellikleri, rengi, tarzınıza uygun olup olmadığı gibi hususlar başlıcalarıdır.

Erkek deri cüzdan veya deri kartlığın içerisi ne kadar dolarsa dolsun, esnek yapıları sayesinde genişler, yırtılmaya karşı korur. Tasarlandıkları küçük modelleri sayesinde oldukça kullanışlıdırlar.

Cüzdan veya kartlık, insanları tamamlayan en önemli ürünlerden birisidir.

Zamanımızda binlerce model arasında kararsız kalmak, kaliteli ve mükemmel deri bir cüzdan veya kartlık bulmak giderek zorlaşmaktadır. Gerçek deri cüzdan veya deri kartlıkların kalitesini hissetmeniz için en güzel modeller sizler için üretilmektedir.

Örnek modeller:

Kuzu derisi kartlıklı cüzdan, Kuzu derisi kartlık, Kuzu derisi ince kartlık, Mekanik kartlı kuzu derisi cüzdan polis armalı, Mekanik kartlı kuzu derisi cüzdan Armasız v.s…

1. Gerçek %100 deri cüzdan veya kartlığınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları:

Deri cüzdan veya kartınıza bakım yapmak için vazelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Deri cüzdan veya deri kartlığınızın dış yüzeyinin üzerine vazelini sürün ve temiz bir bezle vazelin sürdüğünüz yüzeyini ovalayın. Bu işlem deri cüzdan veya deri kartlığınızın temizlenmesini ve parlamasını sağlayacaktır.

Deri cüzdan veya deri kartlığınız ıslandıysa veya taşımadan dolayı nemlendiyse, pamuklu, kuru ve yumuşak bir bezle tampon yapar gibi yüzeye hafifçe bastırıp çekerek yüzeyi kurulayın, ardından bir süre oda sıcaklığında kurumaya bırakın (deri cüzdan veya deri kartlıklar hiçbir zaman kalorifer peteği, elektrikli veya kömür sobası gibi aşırı sıcaklık yayan ısıtıcıların yanlarına kesinlikle koymayın).

Unutmayın!...

Aşırı sıcaklık deriyi kurutur, yüzeyinin çatlamasına sebep olur…

 

POLİS DERİ CÜZDANLAR

Sivil için üretilen deri cüzdanlar haricinde polislerimizin de kullandığı cüzdan türleri bulunmaktadır. Bu cüzdanların üst veya iç kısımlarına polis rozetleri yapıştırılmaktadır. 

Polis deri cüzdanların kullanımı ve rahatlığı açısından en çok tercih edilen modeller arasında mekanik polis deri cüzdanları bulunmaktadır. İster kendinden hazır rozetli isterseniz rozetsiz olarak sipariş verebilirsiniz.

Diğer polis deri cüzdan türlerinde içten cırtlı sistemler bulunmaktadır. Bu cırt kısımlara arma yapıştırarak görev sırasında kullanabilir veya armayı çıkartarak sivil olarakta kullanabilirsiniz

 


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.