Acar Polimer Silah KılıflarıACAR SİLAH KILIFLARI

Acar silah kılıfları, kullanışlı ve ergonomik özelliklerinden dolayı bir silah kılıfından beklediğiniz her türlü özelliği kapsamaktadır. Acar silah kılıfları malzeme yapısı son derece dayanıklı ve her türlü şartlarda sorun yaşatmadan kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün olduğu için, uzun süreli kullanımlarda gerek silah kılıfınız, gerekse bedeniniz zarar görmez. Genellikle silah kılıflarının bel ağrısına sebep olmasından şikayet edenler, acar silah kılıfları sayesinde bu sorunları yaşamazlar.

Piyasada çok çeşitli marka ve modellerde silah kılıf çeşitleri mevcuttur. Önemli olan çok çeşitli olması değildir, önemli olan taşıyacağımız kılıfın kullanım amacımıza, dayanıklı olmasına, silahımıza zarar vermemesine, taşıma ve kullanım kolaylıkları gibi bir çok özelliğe göre aynı anda sahip olabilmesidir.

 

SİLAH KILIFLARI

Asker veya Polis malzemeleri içerisinde silahların vazgeçilmez en önemli unsurlardan birisi, silah kılıflarıdır. Silah kılıfları arasında Acar silah kılıfları, piyasada önemli bir yer edinmiş ve bir o kadar da güvenilir markadır. Bu güven silah kılıfları içerisinde, ürettikleri ürünlerde kullandıkları malzemelerin son derece kaliteli ve ürünlerinin arkasında durabilmelerinden de kaynaklanmaktadır.

Acar silah kılıfları üretimlerinde, polimer özelliklerde üretilmektedir. Polimer derken kelime anlamı; birçok parça anlamına gelmektedir. Diğer bir değişle monomer denilen birçok tekrar eden birimi oluşturan, uzun zincirli moleküllerdir. Polimerler doğal yani organik veya sentetik olabilir. Kozmetikte, saç bakım ürünlerinde, doğada, gıdalarımızda, plastik malzemelerde, top, ayakkabı, kumaşlarda, hatta DNA’larımızda bile bulunmaktadır. Bu nedenle günümüzde polimer endüstrisi hızla gelişmiştir. Yaşamımızın her alanında kullanmış olduğumuz eşyaların çoğu neredeyse polimer bir malzemeden yapılmış denilebilir. İşte bu bilgiler doğrultusunda silah kılıflarının üretim malzemesi içeriğinde daha sağlam, kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için polimer malzeme kullanıldığını söyleyebiliriz. Acar silah kılıfları üretimlerinde polimer özellikli malzemeden üretim bu nedenle çok önem arz etmektedir.

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda, Acar polimer tabanca kılıfı çeşitleri, teknolojinin en ileri seviyesinde polimer enjeksiyon sistemi ile üretilerek, çok uzun ömürlü kullanım olanakları sağlayan bir ürün haline gelmiştir. Orijinal tabanca kalıbı ile, silaha tam uyumlu olacak şekilde tasarlanmışlardır. Silahı, tetik korkuluğu bölümünden kılıfında kilitleyerek, hareket esnasında silahın düşmesini engeller, ayrıca başka kişiler tarafından silahın kılıfından çekilmesinin önüne geçilmiş olur. Kendi çevresinde dönebilen yapısı sayesinde silah kılıfı istenilen açıda sabitlenebilirken, ergonomik ve palaskaya tam uyumlu bellik özelliği sayesinde, kişin bel ağrısının önüne geçer, rahat bir taşıma imkanı sunar.

Birçok silah markası yanında Sarsılmaz marka silah için de birkaç çeşit silah kılıfı tasarlanarak üretilmektedir. Bunlar; P8L taktik polimer kılıf, P8Lyerli kilitli polimer kılıf, P8Lyerli plastik kılıf, P8S kılıf.


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.

Ankara Evden Eve Nakliyat