Toma Polimer Silah KılıfıPolimer Silah Kılıfları

Polimer, birçok sayıda molekülün kimyasal bağlar ile birbirine muntazam bir şekilde bağlanmasını sağlayarak oluşturduğu bileşiktir. Polimer ağırlıklı ürünler çoğunlukla hayatımızın her bölgesinde bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak; gıda, kozmetik, saç bakım, kıyafet ve bir çok çeşit ürün sayabiliriz.

Toma’nın kelime anlamı,  toplumsal olaylara müdahale etmek için kullanılan araçtır.
Dolayısıyla Toma Polimer Silah kılıfı da; toplumsal olaylara müdahale etmek için ileri teknolojiden yararlanarak kullanılan malzemelerdir diyebiliriz.

Toma polimer silah kılıfı kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Bunlardan başlıcaları silah kılıfları ve şarjör kılıflarıdır. Bu kılıfların üretimi yapılırken kullanım amacı, görev özellikleri ve dayanıklılık esas alınmaktadır.
Toma polimer silah kılıfları, rahat ve çok yönlü  kullanım sağladıkları için kullanıcı açısından neredeyse hiç şikayet almamaktadır. 
Toma Polimer silah kılıfındaki kilit sistemi ile kullanıcı kilit düğmesine rahatlıkla ulaşabildiği için silahını seri bir şekilde çekebilmektedir. Ayrıca kılıfın 360 derece dönebilmesi ekstra olarak kullanıcıya bir avantaj sağlamaktadır. Bu dönüş eklentisini küçük bir alyan anahtarıyla ayarlayabilirsiniz.
Dünya ordularının ve kolluk güçlerinin tercih ettiği ve kullandığı profesyonel bir üründür.

Silah kılıf çeşitleri içerisinde Polimer silah kılıflarının ayrıca bir önemi olduğunu unutmamak gerekir.
Toma Polimer silah kılıfı platformunu sağlam bir şekilde ayarlayarak tabanca ve şarjörlerinizi değiştirme imkanı sunar. Ayrıca kemere, palaskaya, hücum yeleğine kolayca takılabilir.

 

Silah Kılıfı Çeşitleri

Ülkemizde birçok silah kılıfı çeşidi bulunmaktadır. Silah kılıfları, silah markasına göre üretdiği gibi aynı zamanda kullanıcının rahatlığı göz önünde bulundurularakta üretim aşamasına eklenir.

Toma polimer silah kılıfı, yaygın olarak kullanılan silah markaları ve modellerine göre dizayn edilmiş silah kılıfıdır. Bu silah kılıfı çeşitleri içerisinde en çok kullanılanlar arasında ; koltuk altı, bacak , korse ve bele takılan birçok silah kılıfı sayabiliriz.. Ülkemizde üretilebilen Toma polimer silah kılıfı çeşitleri gibi bütün silah kılıf çeşitleri ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Üretilen bu ürünlerde ortak özellik ise, ürünün dayanıklı ve dış ortamlardaki olumsuz etkenlere karşı kolayca zarar görmemesi, suya karşı dayanıklı olduğundan dolayı metal kısımlarının paslanmaz özellikte olmasıdır. Ayrıca vidalar zaman içerisinde kirlenir ise sökülerek kolayca temizlenebilmektedir. Bu sayede de birçok pratiklik sağlanmış olmaktadır.


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.

Ankara Evden Eve Nakliyat