Çantalar

%15 İndirim
Çok Amaçlı Silah Taşıma Çantası Be

Çok Amaçlı Silah Taşıma Çantası Be

299,00 TL 
 350,00 TL
Kazancınız
51,00 TL
%24 İndirim
Üçgen Silah Çantası

Üçgen Silah Çantası

229,00 TL 
 300,00 TL
Kazancınız
71,00 TL
%15 İndirim
Çok Amaçlı Silah Taşıma Çantası Si

Çok Amaçlı Silah Taşıma Çantası Si

299,00 TL 
 350,00 TL
Kazancınız
51,00 TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


OUTDOOR ÇANTALAR

 Outdoor, İngilizcede dış mekan gibi bir anlama gelen kelime olmasına rağmen ülkemizde çok daha farklı bir anlamda kullanılır. Outdoor kelimesi doğa sporlarında yer alan eşya ve benzeri için kullanılmaktadır. Buna örnek vermek gerekirse outdoor çantalar, outdoor tişört ve outdoor pantolonu verebiliriz.

 Doğa yürüyüşleri ve dağ yürüyüşleri hem doğa ile iç içe olmak isteyenler için hem de sportif bir insan olmak isteyenler için sıklıkla yapılan bir aktivitedir. Bu yürüyüşlere çıkarken her insanın yanına ihtiyacı olan yiyecek, su ve benzeri şeyleri alması gerekir. Bunun için de sırt çantaları olan outdoor çantalar yanınızda bulunmalıdır. Bu çantalar sayesinde hem yorulunca yeterli besini alabileceksiniz hem de doğa yürüyüşünde daha da güzel vakit geçirmiş olacaksınız.

 Çanta modelleri  içinde de oldukça fazla tercih edilen outdoor çantalar, sırt çantaları olarak kuşkusuz doğa yürüyüşlerine katkı sağlamaktadır. Çanta modelleri dışında da pek çok outdoor eşyanın olduğu da unutulmaması gereken bir şeydir. Bu nedenle bu malzemelerin kullanımının da ne kadar büyük önem taşıdığının bilinmesi gerekir.

 Outdoor malzemelerin neredeyse hepsinin kullanım alanı doğa yürüyüşleri içindir. Doğa yürüyüşlerinde outdoor tişört, outdoor polar, outdoor ceket, outdoor mont ve benzeri gibi kıyafetler giyilmektedir. Bu kıyafetlerin kullanımı ile birlikte doğa yürüyüşleri hem daha kolay hale gelmektedir hem de sporcu kendini daha rahat hissetmektedir. Outdoor pantolonlar ise genelde günlük hayatın her yerinde kullanılabilen bir eşya olmasıyla dikkat çekmektedir. Kısaca outdoor çantalar başta olmak üzere outdoor eşyalar günlük hayatta ve doğa sporlarında yer alan önemli eşyalardır.

 

SİLAH ÇANTALARI

 Kimi insan güvenlik amacıyla kimi insan da işi kapsamında yanında her daim silah bulundurmalıdır. Bu nedenle bu silahı koymak amacıyla silah çantaları büyük önem taşımaktadır. Silah Çantalarının birçok kullanım şekli bulunduğu gibi outdoor ürün olarakta kullanılabilmesinden dolayı oldukça avantajlıdır.

Silah çantaları omuzda, bacakta, belde ve elde taşınarak kullanıldığı gibi içerisindeki cırtlı kılıf çıkartılarak günlük olarakta kullanılmaktadır. Buradaki en büyük avantaj çok yönlü kullanım imkanı sunulması ve sağlamlığıdır.

Deri ürünler kullanabileceğiniz gibi sağlam imperteks silah çantaları da kullanabilirsiniz.

Günümüzde büyük önem taşıyan silah çantaları için ödenecek ücretler de cep yakmayan gayet uygun fiyatlar olmalarıyla dikkat çekmektedir.

 Silah çantaları faiş rakamlara satılmamaktadır. Silaha sahip olanlar için gerekli bir eşya olan silah çantaları kuşkusuz bu fiyatlara değecek bir eşyadır.

 Bu ürün oldukça rahat olmasıyla da dikkat çekmektedir. İnsanı rahatsız etmeyen silah çantaları verdiği konfor ile de silah kullananların tam aradığı eşyadır. Bu çantalar hem silahı yerleştirecek bir eşya olmasıyla dikkat çeker hem de çok tehlikeli olan silahı çocuklardan ve pek çok tehlikeden korumayı sağlar.


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.

Ankara Evden Eve Nakliyat