Hücum YelekleriTACTİCAL HÜCUM YELEĞİ

Hücum yelekleri, Asker, Polis gibi operasyonlarda her türlü silahları kullanan resmi güvenlik kolluk kuvvetleri için vazgeçilmez bir yardımcı teçhizat olup, omuzdan ve arkadan ayar kayışlarıyla her bedene göre ayarlanabilmektedir.

Bu hücum yelekleri sayesinde personelin görevlerinde kullanmış olduğu silaha ait olan ve hücum yeleği kapasitesine göre yeterince yedek şarjörler ve bu şarjörlerin alabileceği kapasite kadar mermiler, el bombası, telsiz, bıçak ve istenirse şahsi malzemelerden cep telefonu, cüzdan v.s. taşınabilir. Güvenlik kuvvetleri mensupları operasyonlarda silaha ait yedek şarjör, kullandığı silaha ait veya farklı özelliklerde kasatura ile mühimmat dışında su ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarında içi su dolu matara da bulundururlar. Mataralar, hava almayan kapakları sayesinde su gibi içeceklerin tadını uzun süre koruyabilmektedirler. Mataralar, alüminyum veya sert plastik malzemelerden üretilmiş, son derece hafif ve taşıması kolay ürünler olabilir. Hücum yelekleri denilince akla sadece silahla ilgili yedek şarjör ve mühimmatını muhafaza ederek taşıyabildiğimiz yelek gelmemelidir. Çünkü kullanım amaçlarına göre Hücum yelekleri çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Öncelikle asker veya polis kim olursa olsun, görev özelliğine, görev alanına, karşılaşılabilecek risk ve tehlikelere karşı kendi canını koruyabilecek yelekleri tercih etmelidir. Gerekirse hücum yeleklerinin içerisine Balistik yapıya sahip kurşun geçirmez özellikte farklı bir Balistik Hücum Yeleği de giymelidir. Bu tür yelekleri, çok özel operasyonel görevlerde bulunan güvenlik kolluk kuvvetleri mensupları kullanırlar.

Bu hücum yelekleri genel olarak tactical hücum yeleği olarakta geçmektedir. Tüm tactical hücum yeleklerinde olması gereken bazı önemli noktalar varır. Bunlardan biri sağlamlığı, bir diğeri ise kullanım amacına uygunluğudur. Taktical hücum yeleklerinin modelleri, renkleri birçok çeşitliliğe neden olamaktadır.

Balistik Hücum Yelekleri

Balistik hücum yelekleri, ergonomik tasarımları ve kolay kullanım özellikleri ile hareket serbestliğini artırır, kullanım amaçlarına göre ürün yelpazesi çok geniştir. Örnek olarak, kamuflajlı, siyah, lacivert gibi değişik renklerde keskin nişancı balistik hücum yeleği, makinalı tüfek nişancı balistik hücum yeleği, Bomba atar nişancı balistik hücum yeleği sayabiliriz.

Combat Vest yelek, çok yönlülüğü ve çok çeşitli işlevselliği bir arada sunması nedeniyle her türlü taktik amaçlı kullanımı uygun olan bir yelek türüdür. Güvenlik güçlerinin silahlı eğitimlerde kullanılan, aynı zamanda sporcuların veya outdoor faaliyetleriyle uğraşan kişileri için de uygun olan bir yelek modelidir.

Yeni nesil balistik hücum yelekleri,  operasyonel yelekler, antibakteriyel, su tutmayan, rüzgar geçirmeyen, çift katmanlı ve çift taraflı kullanılabilme özelliği olan, sırtında ve göğsünde ilgili güvenlik kolluk kuvvetinin adı yazılı transfer reflektörü, gece uygulamalarından üstün görünürlük sağlayan etek kısmında 5 cm’lik reflektör şerit, boynu ve enseyi tahriş etmeyen hakim yakalı 1. Sınıf malzemelerden üretilmiş bir yelek türüdür.

G3 hücum yelekleri, modern savaş taktik yelek, çelik plaka kullanılabilecek şekilde uygun tasarlanmıştır. Bu G3 yelekler, envanterinde G3 silah bulunan güvenlik kuvvetlerinin tercih ettiği bir yelek türüdür. Genelde askeri yelek çeşitleri içerinde en yaygın kullanılanılanıdır.

Askeri giyim ve aksesuarlar, dünyanın birçok yerinde insanların en çok tercih ettikleri ürünlerdin başında gelmektedir. Genelde aksesuar olarak o birimin özelliklerini taşıyan bir yüzük, cüzdan, bot gibi aksesuarlar gerek resmi gerek sivil durumda olanlarında tercih ettikleri, piyasada çok talep gören malzemelerdir.

7B balistik plaka taşıyıcı yelekler, özel üretim ve dayanıklı tokalardan oluşur, ön ve arka gövde içerisinde terlemeyi azaltıcı hava akımı sağlayan, özel tasarım yeni 3 boyutlu file uygulaması olan, çift iğne dikişi yöntemi ile üretilen, koltuk altlarında ilave cep takabilme imkanı olan, yüklemelerde öne sarkmayı önleyici tasarımlı, omuzdan yükseklik ayarı ve arkadan genişlik ayarı yapılarak ayarlanabilen özelliği ile her bedene uyabilen, her iki omuzdan ve yanlar ile arkadan kolay ve hızlı bir şekilde çıkartılabilen, önde ve arkada alt taraftan kolay takılıp çıkarabilir şekilde dizayn edilmiş balistik plaka taşıma bölümleri olan özel bir yelektir. Balistik avcı hücum yelekleri olarakta adlandırılan bu yelekler, ön ve arka gövde içerisindeki ortopedik özel tasarım 3 boyutlu file uygulaması ile doğal havalandırmanın sağladığı soğuk hava ve sıcaklık kontrolü ile maksimum hava sirkülasyonu sağlayarak, ısıyı ve buharı dışarı atarak terlemeyi engeller.


Askeri ve Polis Malzemeleri Online Satış Mağazası Zirve Silah © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


Güvenli Ödeme


Bu Site AnkaraNetwork
Bilişim Hizmetleri Tarafından Yapılmıştır.

Ankara Evden Eve Nakliyat